سلام

با سلام به همه بختیاری ها مخصوصا اهالی روستای میلان بابااحمدی

تلاش های اینجانب میلاد بابااحمدی میلانی و پسر عموی عزیزم حامد بابااحمدی میلانی طی چند سال اخیر در ایجاد این وبلاگ و گسترش و نشر مطالب فراوان در مورد روستای  میلان بابااحمدی و همچنین آبشار زیبای بابافرج و سایر مطالب فرهنگی اجتماعی در زمینه ایل و فرهنگ بختیاری و سایر جاذبه های گردشگری شهرستان لردگان و سعی در گسترش و فهماندن بختیاری نه تنها به عنوان یک ایل بلکه به عنوان یکی از اصیل ترین اقوام و فرهنگ های ایران و همچنین قرار دادن عکس های منتخب آبشار میلان بابااحمدی در سایت جهانی panoramio و متعاقب آن در google earth همگی باعث شناخته شدن هر چه بهتر و ورود این روستا به عنوان یکی از معدود روستاهای شهرستان لردگان و همچنین ورود طایفه بابااحمدی به سایت جهانی یا دایره المعارف wikipedia شده است. (لازم به ذکر است سال های اخیر با جست و جو در اینترنت هیچ مطلب و حتی وبلاگی در مورد این روستا وجود نداشت). این وبلاگ نیز به سایت دایرکتوری وبلاگ های چهارمحال و بختیاری پیوند داده شده است. تعدادی از تصاویر منتخب آبشار توسط سایت panoramio  با جست و جو به زبان انگلیسی یا فارسی در گوگل یا سایت panoramio قابل مشاهده هستند. همچنین در نرم افزار google earth در نقشه ماهواره ای با مشخص کردن محدوده این روستا تعدادی از عکس ها قابل مشاهده اند. ضمنا در تلاشیم که مطالب و اطلاعات با جزئیات بیشتر و گسترده تری را در اختیار wikipedia قرار دهیم.

دوستان و اهالی محترم می توانند با مشارکت با نویسندگان وبلاگ مطالب یا عکس های زیبای خود را به ایمیل نویسندگان ارسال کرده تا در صورت تایید ضمن قرار دادن آن ها در وبلاگ نام فرستنده را نیز در پایان هر مطلب ذکر کنیم، این کار باعث مشارکت بیشتر، بیان دیدگاه ها و نظرات و پیشرفت و گسترش بهتر این وبلاگ و مطالب مربوطه خواهد شد.

به امید موفقیت و پیشرفت روز افزون

و من الله توفیق

 

/ 5 نظر / 148 بازدید
sara

salam.babate zahamati k dar in zamine keshidid besyar mamnun.alan dige ba 1 serche sade matalbe jalebi dar morede in rusta mibinim.faghat inke in faghat abshar nadare jahae didanie ziadi dare,kash az onam aks mizashtin.khelii merciiiii.[هورا]

جواد کمالی ام با صفا

میلاد جون چه خبر وبلاگت رسما نموده ما رو . دمت گرم

فرزند ایل

با سلام اینجانب به نوبه خود از تلاش شما عزیزان در معرفی ایل بختیاری و همچنین معرفی میلانی های بابااحمدی تشکر می کنم.امیدوارم مطالب و عکس های انتخابی شما طوری باشد که هر روز افراد بیشتری از وبلاگتون بازدبد نمایند.

محمد

خیلی ممنون ولی دیگه زیادی تعریف کردی چون بقیه وبلاگها هم تلاش کردن وتنها این شما نبودین که کارمیکردین بازم ممنون

امام زاده محمد حنفیه

بسمی تعالی ابتدا یاد و خاطره شهدای عزیز و گرانقدر این روستا را گرامی داشته و از تمامی برادران خواستار توجه بیشتر به این سمت میباشد کما فی سابق نظرات بنده تایید نمیشود . با تشکر از مدیریت وبلاگ نظرات: 1-معرفی اثار زیر الف) ابشار روستا ملقب به بابافرج ب) معرفی قطعه متبرکه امام زاده محمد حنفیه ج) معرفی خانواده محترم شهدا د) انشار وصیت نامه شهدا و) انتقاد از دهیاران و دهیاری برای زیباسازی روستا ن) معرفی برادران و خواهران تحصیل تکمیلی مهندسین دکترین روستا منجمله خود حضرت عالی ه) تولیدات سالانه محصولات کشاورزی و باغبانی روستا ی)معرفی چشمه های تابعه روستا( چشمه بلوطی و..) که خودتون بهتر مطلع هستید چون زیاد نمشه رو آبشار مانور داد ک) جاذبه غار گردی با چند تا عکس ازشون همین گ) سخره نوردی با ذکر ارتفاع و عکس ل) درخت کاری در ذیل جاده روستا از سمت مالخلیفه(مثلا انتقاد به دهیارو ..) ف) معرفی چهره های سیاسی روستا با ذکر همه افراد اجرکم عند الله آقا حامد